magazyn pięknych wnętrz

magazyn pięknych wnętrz

Oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu

Oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu
Oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu

Żyjemy w czasach, w których oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu jest równie ważne i cenione jak kwiaty czy meble ogrodowe dlatego aby spędzić niezapomnianą noc na zewnątrz, potrzebujemy oświetlenia zewnętrznego. Aby cieszyć się wieczorną kolacją w orzeźwiającą letnią noc, nie możecie liczyć tylko na światło gwiazd. Potrzebujecie zewnętrznego oświetlenia domu i ogrodu ze względu na fakt, że lampy nie są już tylko kolejnym oświetleniem zewnętrznym.

Zastanawiacie się jakie oświetlenie zewnętrzne domu będzie właściwe ?

Oświetlenie zewnętrzne wiszące

Oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu

Fascynuje Was połączenie ciemnej roślinności i subtelnych źródeł oświetlenia zewnętrznego. Lampy mogą stworzyć dla Was magiczną atmosferę. Można podświetlić wejście lampami stojącymi lub ukryć je wśród roślinności, i w ten sposób podkreślą wyjątkową aranżację kwiatową ogrodu i poprawią go. Lampy sufitowe nadają się do zawieszenia w dowolnym miejscu w domu , na zewnątrz, przy wejściu do domu lub na balkonie.

Oświetlenie zewnętrzne ziemne

Oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu

Najlepszą opcją na oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu w Waszej przestrzeni będą lampy słoneczne, ponieważ są najłatwiejsze w instalacji i nie marnują energii elektrycznej. Lampy te zaczynają emitować światło dzięki czujnikom zmierzchu. Ale jeśli chcecie stworzyć luksusową atmosferę, to szukajcie wśród kolekcji ogrodowych, które koncentrują się na designie. Dwa trendy dominujące w tej dziedzinie to awangarda i tradycyjne wzornictwo. Wprowadźcie kolorowe światła i geometryczne kształty do swojego ogrodu.

Oświetlenie zewnętrzne ledowe

Oświetlenie zewnętrzne domu

Lampy LED są bardzo popularne i nowoczesne, ponieważ zużywają mniej energii niż inne źródła światła i lepiej wykorzystują strumień świetlny. Jeśli macie w ogrodzie staw, to niewątpliwie innowacyjnym pomysłem będą pływające lampy wodne, które stworzą w twoim ogrodzie marzycielską atmosferę. To w Waszych rękach jest gdzie umieścić oświetlenie zewnętrzne.

Oświetlenia zewnętrzne ogrodu i domu

Oświetlenie zewnętrzne ogrodu
fot. blomus

Lampy, które możecie powiesić w dowolnym miejscu w ogrodzie

Oświetlenie zewnętrzne domu

Pochodnie ogrodowe Blomus do oświetlenia romantycznej kolacji

Oświetlenie zewnętrzne ogrodu
fot. blomus

Oświetlenie zewnętrzne – lampiony Blomus

fot. blomus

Oświetlanie drogi do domu z pewnością przyda się po wieczornym spotkaniu z przyjaciółmi.

Wysokie lampy to świetny pomysł na oświetlenie basenu

fot. decoarty.pl

Bardzo interesującym pomysłem są lampy pływające

Zapoznajcie się z naszym wcześniejszym wpisem o oświetleniu półekDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.