magazyn pięknych wnętrz

magazyn pięknych wnętrz

Kolor Pantone 2020 klasyczny niebieski

Kolor Pantone 2020 klasyczny niebieski

Dekoracja Pantone 2020: klasyczny niebieski kolor wypełni Twój dom elegancją i prostotą

Kolor roku 2020 według Pantone to Classic Blue który został wybrany, aby dominować w tym roku w sektorach mody, dekoracji wnętrz i grafiki. W tym poście zajmiemy się tym, jak zastosować i używać tego koloru w szczególności do dekoracji Twojego domu.

Jesteście gotowi? Zapraszamy!

Pantone 2020: klasyczny niebieski

Kolor Pantone 2020: klasyczny niebieski

Ten niezniszczalny niebieski odcień, Pantone Classic Blue, budzi spokój, pewność siebie i połączenie, a także podkreśla chęć konsolidacji niezawodnych i stabilnych fundamentów, na których można budować drogę do progu nowej ery. Jest to określone przez samą firmę, która decyduje o kolorach, Pantone Color Institute ™. Jednostka biznesowa Pantone odpowiedzialna za podkreślanie głównych kolorów sezonu , prognozowanie światowych trendów kolorystycznych i doradzanie firmom w kwestiach związanych z kolorami w celu opracowania i identyfikacji produktu i wizualizacji marki.

Kolor roku 2020 w kuchni

Intensywny i otulający kolor jest tym, co klasyczny niebieski nadaje w kuchni, podkreślając wszystkie elementy, które go tworzą. Możesz wybrać niebieski kolor podłogi i ścian, a meble w odcieniach bieli lub wanilii. W ten sposób będzie wydawało się, że meble unoszą się jeszcze wyżej.

Color Pantone 2020 w salonie

Wszystko na niebiesko, taki jest pomysł na rok 2020. Jeśli jesteście odważni i myślicie, że Wasz salon potrzebuje drastycznych zmian dekoracyjnych, to możecie całkowicie dostosować go do klasycznego niebieskiego, przynajmniej taka jest nasza propozycja.

Niebieski kolor w salonie

Pantone Kolor 2020 w łazience

Klasyczny niebieski nie ma granic gdy zastosujemy go w domu. Siła i osobowość, którą przekaże, dobrze pasują także w łazience! Postaw na ten kolor i pozwól, aby łazienka wyglądała jak nigdy dotąd. Z lekką nutką oryginalności i elegancji, intensywności i ponadczasowego wyglądu.

Odcień niebieskiego w łazience

Dobrym przykładem zastosowania niebieskiego dodatku w łazience będzie poniższy niebieski dywanik łazienkowy Relax marki Kleine Wolke. Drugim przykładem są akcesoria łazienkowe niebieskie Edit.

Niebieski dywanik łazienkowy
fot. decoarty.pl
Akcesoria łazienkowe niebieskie
fot. decoarty.pl

Pantone Kolor 2020 w sypialni

Cicha, relaksująca sypialnia, w której panuje harmonia i spokój? Bez wątpienia, musisz postawić na klasyczny niebieski. Zarówno ściany, podłoga, jak i elementy dekoracyjne w tym kolorze, który w połączeniu z najczystszą bielą zapewniają wyjątkowe i głębokie odczucie.

Pantone Kolor 2020 w sypialni

Dekoracja Pantone Kolor 2020

Jeśli jednak wolicie nie nasycać pomieszczeń kolorami i zachować w nich odrobinę prostoty i trzeźwości, to możecie być spokojni. Pantone Classic Blue można idealnie wykorzystać, nadając dzięki niemu niepowtarzalnego akcentu w różnych pomieszczeniach w domu. A wszystko dzięki dodatkom. Musicie tylko wybrać te elementy, które chcecie wyróżnić w tym kolorze. Tym samym zapewnicie styl w swojej kuchni, sypialni, łazience czy salonie.

Dekoracja Pantone Kolor 2020

Zdjęcia: pinterest.com decoarty.pl

Przeczytajcie również nasz poprzedni artykuł Jak połączyć granatowy i beżowy w wystroju wnętrzDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.